שלום לך יקרה!

אני פערי שיש מלווה מנטאלית לעסקים.

ייסדתי את בית ספר מנטאלי לעסקים בו אני מלמדת את השיטה המנטאלית.

השיטה המאפשרת לכל בעלת עסק להגשים כל חלום באומץ ועוצמה ולהפוך לאלופת תקשורת מול לקוחות, עובדים וכל הסובבים, מתוך יציבות גם בתנאי לחץ ואי וודאות. 

השאפתנות שלי בשיתוף יצירתיות מחוץ לקופסא הובילו אותי לדרך שתכננתי מראש, וקבעתי לעצמי (כך חשבתי..)התרגלתי להציב לעצמי מטרות, להתאמץ קצת פה ושם, ללחוץ במקומות הנכונים, ולהגשים את היעדים, ולהוציא בסייעתא דשמיא את כל התכניות לפועל.

מעולם ההיי טק אני באה, עבדתי בתחום, והצלחתי מאוד ב"ה, אבל כל הזמן היתה לי תחושה לא רגועה. לא הייתה לי שלוות הנפש. לכן כששמעתי על טיפול בשלושת המימדים, הלכתי לנסות, וחזרתי נפעמת. ראיתי את השינוי על עצמי, למרות שעד כה הייתי מעשית מאד וסקפטית בנוגע למקצועות 'נפשיים' כאלו כמו שלושת המימדים. אבל הטיפול עזר לי.

ונשבתי בקסמו. עד כדי כך שהחלטתי ללכת ללמוד אותו בעצמי, תוך כדי שאני עובדת במשרת היי טק תובענית, והילדים הראשונים נולדו, ואני מתזזת בין לימודים- בית- עבודה, וחולשת על הכל בלי לוותר.

לאחר סטאז' ארוך בשיטת שלשת המיימדים פתחתי קליניקה 'בקטנה', במקביל לעבודת התכנות, עד שהחלטתי לעשות טיפול עצמי שנתן לי את האומץ לעזוב את עולם ההיי טק, עם כל המשמעות וההשלכות הכלכליות.

ביום בהיר אחד, מצאתי את עצמי בסין מעצבת בגדי נשים ונערות

הצלחת הקולקציות היתה הרבה מעל המשוער. אך כאשר היצרנית באה לסגור על חוזה לשנה הבאה החלטתי לפרוש, היות וערכים כמו: "הורות ומשפחתיות" שחשובים לי ביותר נפגעו מטיסות אלו. החלטתי לוותר למרות הסכומים שעפו באויר. 

היה לי חלום על לימוד מעמיק של תורת האימון, בעקבות אבחון גרפולוגי שעברתי בגיל 18 שקבע שמתאים לי לעסוק במחשבים, אבל נאמר לי גם בחצי פה שאימון וטיפול חזקים אצלי, ומתאימים לי מאד.

אך להפוך את זה לעסק לא האמנתי ובמשך שלוש שנים הבאות ניהלתי מעונות יום. חלשתי על שני מעונות באזור המגורים שלי, ודאגתי שיתקתקו, אך לא היה לי אור בעיניים. חיפשתי את עצמי, ולכן המשכתי לחפש שיטות טיפול שונות ומשונות, וכל טיפול שקצת היטיב את מצבי, למדתי אותו כמו: שיטת העבודה ביירון קייטי, קלפים טיפוליים ועוד ועוד והכנסתי לקליניקה שלי שעדיין נשארה 'בקטנה'".

כל חיי היה ברור לי ועל בסיס הנחה זו חייתי: אם ארצה משהו אשיג אותו, ואם לא השגתי -סימן שלא מספיק רציתי. ב"ה התברכתי בכישורים ויכולות שניתנו לי מתנת הבורא: אומץ. תעוזה. השגיות, אך לצערי השתמשתי במתנות בצורה שגויה. וקיימתי את המשפט הנ"ל בכל תחומי חיי. אם היה צורך, גם לא ראיתי בעיניים .. ודהרתי לעבר השגת המטרה.

אך בסוף הנס הגיע. זה קרה בתהליך אחד: עשרות שאלות שהציפו את מוחי במשך שנים קבלו תשובות ברורות אחת ולתמיד. ישבתי באותו תהליך וראיתי את כל החיים שלי פרוסים לפניי. את כל היעדים שכבשתי והצבתי לעצמי מטרות חדשות, התרגלתי שכל שאיפה שלי מתמלאת. פתאום הבנתי שהקב"ה היה שם כל הזמן לצידי, והוא זה שעזר לי והוביל אותי בכל מהלך חיי. כמובן שתמיד ידעתי זאת, אך הפעם זה הגיע ממקום עמוק ושונה.

פתאום הבנתי שכל חיי מדדתי את עצמי ואת הערך העצמי שלי על פי התוצאות שהבאתי, לא זכיתי להנות אף פעם מתהליכים, הייתי במרדף של תוצאות בלחץ עצום בלי 'להנות מהרגע' של הגשמת החלומות.

כאשר הגעתי לדרגת הטריינר מאסטר TLT, NLP פיתחתי את השיטה המנטאלית על בסיס כל הידע שצברתי במשך 8 שנות לימוד.

היום אני עובדת מתוך שלוות נפש,מגשימה את ייעודי ב"ה. עדיין מגשימה כל חלום שלי באומץ ובעוצמה, אך נהנת מכל רגע של עשיה – הרגשה של "לחיות את החיים" והיום אני זוכה להעניק זאת לכל הלקוחות והתלמידות שלי, מהמקום הכי עמוק, שהרי גם אני הייתי שם, חוויתי, ויצאתי לחרות גדולה.

 

חלק מהמסלול שעשיתי בעולם הטיפול והאימון:

דרגת טריינר NLP

מטעם אוניברסיטת חיפה

דרגת מאסטר TLT

מטעם איגוד TLT העולמי

טריינר מאסטר NLP

מטעם ABNLP העולמי

מאסטר דמיון מודרך

מטעם אוניברסיטת חיפה

מאמנת אישית

מטעם האוניברסיטה הפתוחה

דרגת מומחית לטיפול בטראומות

מטעם מכללת רטר